Yahudileri yeryüzünden Müslümanlar Silecek! « Karapınar Ajansı

20 Eylül 2021 - 11:43

Yahudileri yeryüzünden Müslümanlar Silecek!

Karapınar Ajansı İmtiyaz Sahibi Fatih Arslan’ın aylık köşe yazısı sizlerle…

Yahudileri yeryüzünden Müslümanlar Silecek!
Son Güncelleme :

17 Mayıs 2021 - 9:41

58 views
3.7
(3)

Zaten Yahudiliğin ne olduğunu az çok herkes biliyor.

Fakat Yahudilerin faaliyetleri, yaptıkları işler 2021 yılında bile haddini hududunu ve boyunu aşmakta…

Yahudilerin bugün Avrupa’da islamı anlatmasından ötürü (Oryantalistler) İslamafobia diye bir düşünce meydana gelmiştir.

İslamiyet’i İslamiyet mensubuymuş gibi anlatan Yahudiler, tüm İslam mensuplarını Avrupa’da karalamaktadır.

Bugün dünyada kadına bakış açısından en çok eleştirilen toplum maalesef Müslümanlar ama bugün Yahudilerin kadınlara bakış açısına değinecek olursak, tam bir travma söz konusu!

Yahudiler kadınların boynuna bir zincir takarak onları düğün meydanına getiriyor. (Bkz Resim : 01)

01

Bu mantık sen benim artık ”Kölemsin” anlamına geliyor. Veya kadın bir Yahudi erkekle evlendiği zaman saygı duyulacak bir varlık haline geliyor…

Peki hiç bu yapılanı eleştiren bir Hristiyan? veya başka bir dine mensup birilerini görebilir misiniz? Tabi ki hayır!

Bildiğiniz üzere mübarek Kurban bayramlarında her zaman üstü kapalı bir gündem oluşturulur. Hayvan hakları vb. diyerekten…

Peki siz bugün bir Yahudi’nin neler yaptığını biliyor musunuz?

Eğer ki bir Yahudi günahlarından arınmak isterse günahlarını bir tavuğun sırtına yükleyerek Ağlama duvarına vurarak hayvanı öldürüyor! Yemek için de yapmıyor bunu, ben bu hayvanı ne kadar eziyetli öldürürsem günahım o kadar iyi bir şekilde affolur mantığıyla hayvana ”Eziyet” ederek öldürüyor. Tabi ki bu tip konuları da hiçbir zaman eleştiren bir topluluk asla bulamazsınız! Bugün hiç kimse Yahudilerin bu katliamını dünyaya anlatma çabası içine girmiyor, girmez…

Yüce kitabımız Kur’anı Kerim’de Yahudiler hakkında bir çok ayet mevcut;

 Dediler ki: “Cennete, Yahudi veya Hristiyan olanlardan başkası girmeyecek.” Bu, onların kuruntusudur. De ki: “Doğru sözlü iseniz (içinde hiçbir şüphe olmayan kesin) kanıtınızı getirin (bakalım)!” (2/Bakara 111)

 Kitab’ı okuyup durdukları hâlde Yahudiler: “Hristiyanlar hiçbir şey üzere değildir.” dediler. Hristiyanlar da: “Yahudiler hiçbir şey üzere değildir.” dediler. Aynı şekilde bilmeyenler de onların sözünün benzerini söylediler. Allah, Kıyamet Günü’nde anlaşmazlığa düştükleri konularda aralarında hükmedecektir. (2/Bakara 113)

Onların dinine uymadıkça Yahudi ve Hristiyanlar senden hoşnut olmazlar. De ki: “Asıl doğru yol Allah’ın hidayet ettiği yoldur. Şayet sana gelen ilimden sonra onların isteklerine/arzularına uyarsan, seni Allah’ın (azabından koruyacak) ne bir dost ne de bir yardımcı bulursun.” (2/Bakara 120)

Dediler ki: “Yahudi ve Hristiyan olun ki hidayete eresiniz.” De ki: “(Hayır, öyle değil!) Bilakis, (asıl hidayet) hanif olan İbrahim’in yoludur. Ve o, müşriklerden de değildi.” (2/Bakara 135)

Yoksa siz İbrahim, İsmail, İshak, Yakub ve torunlarının Yahudi veya Hristiyan olduğunu mu söylüyorsunuz? De ki: “Siz mi daha iyi biliyorsunuz yoksa Allah mı?” Yanında Allah katından (bir bilgi olduğu hâlde) şahitliği gizleyenden daha zalim kim olabilir? Allah, yaptıklarınızdan gafil değildir. (2/Bakara 140)

İbrahim, Yahudi değildi. Hristiyan da değildi. Hanif bir Müslimdi. O, müşriklerden de değildi. (3/Âl-i İmran 67)

 Yahudi olanlardan bazısı, kelimeleri kondukları yerden (asıl manalarının dışında kullanarak) tahrif ediyorlar. Dillerini geveleyerek ve dine hakaret ederek: “İşittik ve isyan ettik.”, “İşit işitmez olası!” ve “Râinâ!” diyorlar. Şayet onlar: “İşittik ve itaat ettik.”, “İşit ve bizi gözet!” deselerdi onlar için daha hayırlı ve daha doğru olurdu. Fakat Allah, küfürleri nedeniyle onlara lanet etti. (Bu nedenle) pek az iman ederler. (4/Nîsa 46)

 Şüphesiz, iman eden sonra kâfir olanlar, sonra tekrar iman edip sonra kâfir olanlar, sonra da küfürlerini arttıran kimseler; Allah onları bağışlayacak ve yol gösterecek değildir. (4/Nîsa 137)

 Yahudi olanların zulümleri ve birçok kişiyi Allah’ın yolundan alıkoymaları sebebiyle, (daha önceden) helal kılınmış temiz yiyecekleri onlara haram kıldık. (4/Nîsa 160)

 Yahudi ve Hristiyanlar: “Biz, Allah’ın çocukları ve sevdikleriyiz.” der. De ki: “(Madem öyle) ne diye günahlarınızdan dolayı size azap ediyor?” (Hayır, öyle değil!) Bilakis sizler, O’nun yarattıklarından birer insansınız. Dilediğini bağışlar, dilediğine azap eder. Göklerin, yerin ve ikisi arasındakilerin hâkimiyeti/egemenliği Allah’a aittir. Dönüş O’nadır. (5/Mâide 18)

 Ey Resûl! Küfürde yarışan kimseler seni üzmesin! Onlar ki ağızlarıyla: “İman ettik.” derler. (Oysa) kalpleri iman etmemiştir. O Yahudi olanlardan bazısı yalana kulak verirler. Sana gelmeyen (Yahudi olanlara laf taşımak için) sana kulak verirler. Allah yerli yerine koyduktan sonra, kelimeleri yerinden oynatarak tahrif ederler. Derler ki: “Bu (tahrif edip değiştirdiğiniz) size verilirse onu alın, verilmezse sakının!” Allah kimin fitnesini dilerse, sen onun için Allah’a karşı hiçbir şey yapamazsın. Bunlar, Allah’ın kalplerini temizlemek istemediği kimselerdir. Onlar için dünyada rezillik, ahirette de büyük bir azap vardır. (5/Mâide 41)

Şüphesiz ki Tevrat’ı biz indirdik. Onun içinde hidayet ve nur vardır. (Allah’a hakkıyla) teslim olmuş olan nebiler o Kitap’la Yahudi olan kimselere hükmeder. Rabbaniler ve din bilginleri Kitab’ı korumakla görevli olduklarından ve Kitab’ın şahitleri olduklarından (insanlar arasında Kitap’la) hükmederler. (Öyleyse) insanlardan korkmayın. (Yalnızca) benden korkun! Ayetlerimi az bir paha karşılığında satmayın. Her kim Allah’ın indirdikleriyle hükmetmezse onlar kâfirlerin ta kendileridir. (5/Mâide 44)

 Ey iman edenler! Yahudi ve Hristiyanları dost edinmeyin. Onlar birbirlerinin dostudurlar. Sizden her kim onları dost edinirse muhakkak ki o da onlardandır. Şüphesiz ki Allah, zalimler topluluğunu hidayet etmez. (5/Mâide 51)

 Yahudiler: “Allah’ın eli bağlanmıştır/eli sıkı bir cimridir.” dediler. Söyledikleri (bu çirkin söz) nedeniyle elleri bağlandı ve lanetlendiler. (Hayır, öyle değil!) Bilakis, Allah’ın iki eli de açıktır ve dilediği gibi harcar. Andolsun ki Rabbinden sana indirilen (bu Kur’ân), onların birçoğunun azgınlık ve küfrünü arttıracaktır. Biz, onların arasına kıyamete dek sürüp gidecek bir düşmanlık ve kin atmışızdır. Her ne zaman savaş ateşi yakmışlarsa Allah onu söndürmüştür. Yeryüzünde bozgunculuk için çabalarlar. Allah, bozguncuları sevmez. (5/Mâide 64)

 Şüphesiz ki iman edenler, Yahudi olanlar, Sabiîler ve Hristiyanlardan her kim Allah’a ve Ahiret Günü’ne inanır, salih amel yaparsa onlar üzerine korku yoktur ve onlar üzülmeyeceklerdir. (5/Mâide 69)

 Andolsun ki, insanlar arasından iman edenlere en çetin düşman olarak Yahudileri ve müşrikleri bulacaksın. İman edenlere sevgi bakımından en yakın olanlarınsa “Biz Hristiyanlarız.” diyen kimseler olduğunu bulacaksın. Bu, onların arasında (din bilgini) keşişlerin ve (ibadet ehli) rahiplerin olmasından ve onların (hakka tabi olma konusunda) büyüklenmemesindendir. (5/Mâide 82)

 Yahudiler: “Uzeyir, Allah’ın oğludur.” dediler. Hristiyanlar: “Mesih, Allah’ın oğludur.” dediler. Bu, onların ağızlarıyla söyledikleri ve daha önceki kâfirlere benzettikleri sözleridir. Allah onları kahretsin, nasıl da çevriliyorlar? (9/Tevbe 30)

 Yahudi olanlara, daha önce sana anlattığımız şeyleri haram kıldık. Biz onlara zulmetmedik. Fakat onlar kendilerine zulmetmekteydiler. (16/Nahl 118)

 İman edenler, Yahudi olanlar, Sabiîler, Hristiyanlar, Mecusiler ve müşrikler… Şüphesiz ki Allah, Kıyamet Günü aralarında hükmedecektir. Kuşkusuz Allah, her şeyin üzerinde şahit olandır. (22/Hac 17)

Ayetlerindende anlaşıldığı üzere değerli takipçilerimiz, Yahudiler yer yüzünden silinecek! Yahudiler yeryüzünden silinmeden kıyamet asla kopmayacak. Yahudileri yer yüzünden müslümanlar silecek, bir ağacın arkasına bir Yahudi saklandığı zaman ağaç; Arkamda Yahudi var diyecek!

Onların korkusu biz Müslümanlarız, onların varlığına son verecek olan da biz Müslümanlarız!

Sabredin…

-Fatih Arslan

Karapınar Ajansı İmtiyaz Sahibi

Bu haberi beğendiniz mi?

Ortalama puanı 3.7 / 5. Oy sayısı: 3

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.